FILTER LVGE

"LVGE zgjidh shqetësimet tuaja të filtrimit"

OEM/ODM e filtrave
për 26 prodhues të mëdhenj pompash vakumi në mbarë botën

产品中心

Produktet

Becker 96541500000 Elementi i filtrit të shkarkimit të pompës vakum (filtri i shkarkimit)

LVGE Ref:LOA - 932

Ref OEM:965415-00000

Modeli i aplikueshëm:Becker U4.165/U4.250

Funksioni:Një filtër shkarkimi është një pjesë thelbësore e një pompë vakumi të lubrifikuar me vaj.
Pa të, pompa e vakumit do të shkarkojë mjegullën e vajit gjatë funksionimit.Filtri LVGE
mund të kapë 99% të këtyre grimcave të naftës.Pas filtrimit, pompa e vakumit do
shkarkimin e ajrit të pastër në atmosferë, dhe i gjithë vaji i kapur do të mblidhet në
koleksionist.


 • Dimensionet:100*63*7*300 mm
 • Rrjedha nominale:100 m³/h
 • Efikasiteti i filtrimit:Më shumë se 99%
 • Temperatura e aplikimit:Nën 100℃
 • Presioni i hapjes së valvulës së sigurisë: /
 • Detajet e produktit

  Etiketat e produktit

  Pershkrimi i materialit:

  • Materiali i filtrit të mjegullës së vajit është letër filtri gjermane me fibër qelqi, e cila ka efikasitet të lartë filtrimi, rezistencë të ulët rrjedhjeje dhe rezistencë të shkëlqyer ndaj korrozionit.
  • Mbulesat e filtrit të mjegullës së vajit janë prej PA66 dhe GF30, të cilat kanë karakteristikat e rezistencës në temperaturë të lartë, rezistencë ndaj konsumit, rezistencë ndaj korrozionit dhe fortësi të lartë, etj.
  • Materiali i filtrit sipërfaqësor të filtrit të mjegullës së vajit është bërë nga materiali special PET, i cili ka oleofobizëm të fortë dhe rezistencë ndaj korrozionit.
  • Unaza mbyllëse është prej gome me fluor të cilësisë së lartë, e cila ka karakteristikat e rezistencës ndaj temperaturës së lartë, rezistencës ndaj vajit, rezistencës ndaj konsumit dhe rezistencës ndaj korrozionit, etj.

  Video e instalimit dhe funksionimit

  FAQ

  • Cili është efekti i elementit tuaj të filtrit?
  1. Ne jemi një prodhues profesional i filtrave të pompës vakum.Ne importojmë letër filtri me fibër qelqi nga Gjermania, e cila ka performancë të shkëlqyer në ndarjen vaj-gaz.Pas filtrimit, shkarkimi është shumë i pastër dhe është plotësisht i padukshëm me sy të lirë.Ne i kemi kaluar testet nga Administrata Shtetërore për Mbrojtjen e Mjedisit të Kinës dhe ne mund t'ju ofrojmë raportet nëse keni nevojë për to.
  • Keni ndonjë përvojë bashkëpunimi?
  1. Sigurisht.Që nga tetori 2022, ne jemi ODM dhe OEM e 26 pompave të mëdha vakumi në mbarë botën, e cila përfshin 3 ndërmarrje të Fortune 500. Ju lutemi, besoni se do t'ju kënaqim.

  Foto e detajeve të produktit

  IMG_20~1
  IMG_20~2

  27 testet kontribuojnë në a99,97%norma e kalimit!
  Jo më e mira, vetëm më e mira!

  Zbulimi i rrjedhjeve të montimit të filtrit

  Zbulimi i rrjedhjeve të montimit të filtrit

  Testi i shkarkimit të shkarkimit të ndarësit të mjegullës së vajit

  Testi i shkarkimit të shkarkimit të ndarësit të mjegullës së vajit

  Inspektimi në hyrje i Unazës vulosëse

  Inspektimi në hyrje i Unazës vulosëse

  Testi i rezistencës ndaj nxehtësisë së materialit të filtrit

  Testi i rezistencës ndaj nxehtësisë së materialit të filtrit

  Testi i përmbajtjes së vajit të filtrit të shkarkimit

  Testi i përmbajtjes së vajit të filtrit të shkarkimit

  Inspektimi i zonës së letrës me filtër

  Inspektimi i zonës së letrës me filtër

  Inspektimi i ventilimit të ndarësit të mjegullës së vajit

  Inspektimi i ventilimit të ndarësit të mjegullës së vajit

  Zbulimi i rrjedhjeve të filtrit të hyrjes

  Zbulimi i rrjedhjeve të filtrit të hyrjes

  Testi i harduerit me spërkatje me kripë

  Zbulimi i rrjedhjeve të filtrit të hyrjes


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni